/  /  /  /  / Opel Corsa w wersji Color Line
Opel Corsa

Opel Corsa

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Opel Corsa w wersji Color Line

Opel|
null
© Opel
nullnullnull

Seria Corsa Color Line stworzona została ze względu na coraz większą liczbę osób poszukujących samochodu o indywidualnym, sportowym wyglądzie. Obejmuje ona kilkanaście modeli.

Seria Corsa Color Line stworzona została ze względu na coraz większą liczbę osób poszukujących samochodu o indywidualnym, sportowym wyglądzie. Obejmuje ona kilkanaście modeli, które dopasować można do różnych stylów życia i gustów, a które jednocześnie nadal propagują ideę wyróżniającego się wyglądu, wyjątkowej dynamiki i sportowego charakteru.

Corsa w wersji Color Line ma po prostu swój styl i można ją porównać do obuwia sportowego, w którym widoczne są wszelkiego rodzaju wzory i tony, a które noszone są nie tylko do ćwiczeń, ale i na co dzień, na zakupy, do pracy, a nawet na wieczorne wyjście.

Wersje Color Edition i Color Race wnoszą do modelu Corsy jeszcze większy rozmach dzięki zastosowaniu jaskrawej kolorystyki nadwozia oraz różnorodnego wzornictwa 17-calowych alufelg. Występują one w połączeniu ze sportowym zawieszeniem, sportowymi fotelami i pedałami ze stopów metali lekkich, przyciemnianymi szybami i lampami tylnymi oraz chromowaną, owalną rurą wydechową. Wewnątrz natomiast konsola centralna wykończona jest czarnym lakierem fortepianowym, zaś obwódki otworów wylotowych powietrza oraz przeszycia tapicerki zostały kolorystycznie dopasowane do lakieru nadwozia.

Wszystkie wersje dostępne są z silnikami benzynowymi od pojemności 1,2 l wzwyż.
 
Corsa w wersji Color Line wyraża swój sportowy charakter na trzy różne sposoby:
Wersja Color Edition była pierwszym członkiem edycji Color Line. Pod względem kolorystycznym wnętrze i nadwozie zostały dynamicznie skoordynowane i poszczycić się mogą nowoczesną i ekspresyjną stylistyką. Pojazdy w tej wersji wyposażono w czarny dach uzupełniony lśniącymi, czarnymi, 5-szprychowymi alufelgami i są one dostępne z nadwoziem w kolorze białym, żółtym, czerwonym, czarnym i nowym – seledynowym.

Wersję Color Race zaprojektowano z myślą o zwróceniu uwagi entuzjastów sportów samochodowych, a dostępna jest ona z nadwoziem w kolorze żółtym, czerwonym lub białym. Pojazdy w tej wersji wyposażone są w specjalne, czarne, 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich, a także czarny dach, natomiast na masce, tylnej klapie i dolnych panelach bocznych widnieje wyraźny motyw czarnobiałej flagi w szachownicę, który podkreśla zwycięską naturę Corsy.

Pakiet Linea (ostępny w wersjach Enjoy, Sport i Cosmo) skierowany jest do klientów dążących do jeszcze większej indywidualizacji. Dostępny jest on w 9 kolorach nadwozia z dwoma szerokimi, białymi lub czarnymi pasami prowadzącymi od maski, przez dach po tylną klapę. Kolorystyka obręczy i nakładek na lusterka boczne odpowiada kolorystyce pasów.

Linia Color Line Series dostępna jest w stylowej, stylizowanej na coupe wersji trzydrzwiowej oraz rodzinnej wersji pięciodrzwiowej nadwozia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Opel Corsa