/  /  /  /  / Ważne zmiany organizacyjne w GM Poland
Opel Cascada

Opel Cascada

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena112 700 zł - 144 200 zł (aktualizacja: 2017-01-31)
Emisja CO2129 g/km - 172 g/km
Żużycie paliwa4,9 L/100km - 7,3 L/100km
 

Ważne zmiany organizacyjne w GM Poland

General Motors Poland|
null
© GM Poland
null

Wojciech Mieczkowski obejmie kierownictwo Opla w Polsce na stanowisku dyrektora sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej General Motors Poland.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wojciech Mieczkowski, dotychczasowy dyrektor sprzedaży Opla w Polsce, z dniem 1 sierpnia obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej General Motors Poland. Zastąpi na tym stanowisku Petera Fahrniego, który obejmie podobną funkcję w Szwajcarii.

Wojciech Mieczkowski rozpoczął pracę w General Motors w 1994 roku w dziale sprzedaży. Od 2000 roku kierował Działem obsługi klienta, tworząc i odpowiadając za jego oddział w Luton, w Wielkiej Brytanii. Od 2002 roku z sukcesem zarządzał Działem sprzedaży flotowej i samochodów dostawczych. W kwietniu 2006 roku przejął odpowiedzialność za wielomarkowy Dział obsługi posprzedażnej marek Opel, Chevrolet i Saab.

W 2009 roku Mieczkowski zajął stanowisko dyrektora obsługi posprzedażnej Opla. W 2010 roku objął funkcję dyrektora sprzedaży Opla, którą z powodzeniem pełni do dziś.

Wojciech Mieczkowski urodził się w roku 1965. Studiował na Wydziale Germanistyki oraz Wydziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brał udział w programach dla kadry menedżerskiej w ramach GM Academy oraz w Programie INSEAD z zakresu Marketingu Międzynarodowego w Fontainebleau we Francji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama