/  /  /  /  / Ople Ampery dla Polsatu
Opel Ampera

Opel Ampera

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ople Ampery dla Polsatu

Opel Poland|
null
© Opel
nullnullnull

Pod siedzibą Telewizji Polsat nastąpiło przekazanie dwóch modeli Opel Ampera. Polsat w trakcie 10-miesięcznego testu długodystansowego będzie mógł sprawdzić możliwości tych nowoczesnych samochodów.

Opel zamierza wciąż promować nowy segment na polskim rynku motoryzacyjnym i tym samym zamierza wcielić się w rolę trendsettera w zakresie nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych. Telewizja Polsat jest firmą otwartą na nowoczesne technologie i dlatego model Ampera idealnie wpisuje się w jej filozofię.

W ciągu 10 miesięcznej współpracy Opla i Telewizji Polsat reporterzy Polsat News będą mogli przygotowywać swoje relacje z różnych miejsc naszego kraju również dzięki elektrycznym Oplom Ampera. Samochody sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w codziennym użytkowaniu.

Amperę prowadzi się jak każdy inny samochód, ale jako pojazd elektryczny posiada ona całą gamę inteligentnych funkcji, które wspomagają kierowcę w łatwym i efektywnym obsługiwaniu auta.

Opel Ampera o rozszerzonym zasięgu nie wymaga zmian w nawykach kierującego, oferuje natomiast nieograniczoną mobilność nawet w przypadku spontanicznego wypadu. Koła napędzane są elektrycznie przez cały czas jazdy. Bateria litowo-jonowa o mocy 16 kWh napędza zaawansowaną, elektryczną jednostkę napędową o mocy 150 KM, dostarczając pomiędzy 40 a 80 km czystej, elektrycznej jazdy przy zerowej emisji zanieczyszczeń.

Osiągi te zapewnione są przy naładowanej baterii i zależne od warunków na drodze.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama