/  /  /  / Te modele marki Opel mogą mieć usterkę
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Te modele marki Opel mogą mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Astra oraz Insignia ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Opel Astra J oraz Insignia z powodu usterki oprogramowania okna dachowego funkcja zabezpieczająca je przed przytrzaśnięciem mogłaby teoretycznie zostać w niezamierzony sposób wyłączona.

Na rynku polskim omawianą kampanią serwisową objętych jest 551 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Placówki te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą do złożenia wizyty w celu sprawdzenia pojazdu oraz dokonania bezpłatnego usunięcia wyżej opisanej usterki (w przypadku jej wykrycia).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama