/  /  /  / Opel Zafira Tourer będzie produkowany w Russelsheim
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Zafira Tourer będzie produkowany w Russelsheim

Opel|
null
© Opel
null

Poczynając od roku 2015 model Opel Zafira Tourer będzie wytwarzany w niemieckich zakładach Russelsheim. Takie rozwiązanie pomoże lepiej wykorzystać moce produkcyjne wspomnianej fabryki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Po wprowadzonych zmianach fabryka w Russelsheim będzie wyłącznym dostawcą na rynek modeli Opel/Vauxhall Zafira Tourer oraz Insignia.

W wyniku zakończonych brakiem porozumienia negocjacji ze związkowcami fabryki w niemieckim Bochum dyrekcja koncernu uznała, że produkcja modelu Zafira Tourer w tym zakładzie zakończy się w roku 2014.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama