/  /  /  / Opel szuka specjalistów
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel szuka specjalistów

Opel|
null
© Opel
null

Opel chce przyjąć do pracy łącznie 350 inżynierów, dzięki którym koncern będzie mógł kontynuować trwającą ofensywę produktową.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z powyższej liczby 300 specjalistów będzie przyjętych do pracy w międzynarodowym centrum rozwoju ITDC w niemieckim Russelsheim. Z kolei centrum techniczne w Turynie zasilić ma 50 nowych inżynierów.

Proces rekrutacji specjalistów na planowane stanowiska ma zakończyć się w tym roku.

Co więcej, koncern GM zamierza w pełniejszym stopniu niż dotychczas wykorzystać efekt synergii między swoimi markami; tyczy się to przede wszystkim firm Buick oraz Opel.

Opel oraz koncern GM są bardzo zaangażowane w rozwój przyszłej gamy produktowej marki Opel/Vauxhall, która skorzysta z inwestycji wartych łącznie 4 mld EUR w latach 2013-2016. Właśnie do roku 2016 Opel ma w planach wprowadzeni na rynek 23 nowych pojazdów oraz 13 innowacyjnych układów napędowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama