/  /  /  / Opel Meriva 2014 przyłapany
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Meriva 2014 przyłapany

Opel Meriva aktualna wersja
© Opel
Opel Meriva aktualna wersja

Na początku przyszłego roku zadebiutować ma lekko zmodernizowana wersja miejskiego vana Opel Meriva. Świadczą o tym zdjęcia szpiegowskie, które niedawno pojawiły się w internecie.

W porównaniu z obecnie dostępną wersją Merivy zmiany nie będą poważne. Auto otrzyma m.in. lekko przedprojektową przednią część nadwozia zgodnie z najnowszą linia stylistyczną niemieckiej marki, a w gamie silnikowej zadebiutować ma np. silnik wysokoprężny nowej generacji o pojemności 1,6 litra.

Jednym w wyróżniający elementów Merivy są drzwi wykonane w technologii FlexDoors, które otwierają się w kierunku przeciwnym do drzwi przednich.

Zdjęcia szpiegowskie nowego Opla Merivy zrobione podczas testów drogowych znaleźć można TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama