/  /  /  / Nowy Opel Zafira do sprawdzenia w serwisie
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Opel Zafira do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motor Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Zafira C – RM 2012 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motor Poland, w wybranych egzemplarzach modelu Opel Zafira C – RM 2012 w razie wypadku, podczas którego dochodzi do odpalenia poduszki powietrznej pasażera, może dojść do sytuacji, że poduszka ta nie otworzy się lub jej osłona może oderwać się nieprawidłowo.

Generalny importer podał, że właściciele samochodów będą zapraszani listownie do autoryzowanych stacji obsługi w celu dokonania bezpłatnego sprawdzenia i naprawy wyżej opisanej usterki.

Kampanią naprawczą objęte są trzy pojazdy sprowadzone do Polski o następujących numerach VIN:
- W0LPD9EM2C2038744
- W0LPE9EN2C2035493
- W0LPE9EN0C2036996

Kampanią objęto łącznie 1 931 samochodów wprowadzonych na rynek Unii Europejskiej.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motor Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: 660 111 149).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama