/  /  /  / Nowy Opel Insignia i pierwsze przymiarki cenowe
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Opel Insignia i pierwsze przymiarki cenowe

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na rodzimym rynku niemieckim zmodernizowany model Opel Insignia będzie można zamawiać już od 21 czerwca w wersji 4- i 5-drzwiowej oraz jako kombi. Cenę wersji podstawowej ustalono na 24 325 EUR (z VAT).

Jak zapowiada producent, ta bogato wyposażona w standardzie wersja bazowa oferować będzie silnik benzynowy 1.4 turbo z układem start/stop.

Na rynku polskim ceny nowej Insignii będą znane na początku lipca i wtedy też planowane jest rozpoczęcie przyjmowania zamówień. Samochody pojawią się w naszych salonach sprzedaży w październiku.

Oto nowy Opel Insignia

Opel Insignia to ważny gracz w europejskim segmencie D, rywalizujący o względy klientów obok takich modeli jak m.in. Ford Mondeo oraz Volkswagen Passat, a także Renault Laguna, Peugeot 508 i Citroen C5.

Od momentu swojego debiutu w roku 2008 model Opel Insignia zdobył kilkadziesiąt nagród branżowych, z których bodaj najbardziej prestiżowa to tytuł Car of the Year 2009.

Łącznie za zakup Insignii zdecydowało się dotychczas około 580 000 klientów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama