/  /  /  / Niewielka partia aut Opel Meriva do sprawdzenia w serwisie
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niewielka partia aut Opel Meriva do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|
null
© Opel
null

Jak poinformował producent samochodów marki Opel, niewielka partia samochodów Opel Meriva RM2013 może mieć ewentualnie usterkę fabryczną. W związku z tym zapowiedziano prewencyjną akcję naprawczą.

Jak ustalił koncern, w niektórych samochodach Opel Meriva może wystąpić usterka przekładni kierowniczej polegająca na pękaniu zębatki pod dużym obciążeniem.

Na rynku polskim opisaną kampanią objętych jest 7 samochodów Opel Meriva (patrz TUTAJ).

Koncern skontaktuje się listownie z pierwszymi właścicielami samochodów, których problem może dotyczyć, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: 22 660 111 149).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama