/  /  /  / Na wakacje Opel Adam zamiast limuzyny
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Na wakacje Opel Adam zamiast limuzyny

null
© Opel
null

Po długim i obfitującym w wielkie emocje sezonie Jurgen Klopp, trener drużyny Borussia Dortmund, wybrał się na tegoroczne wakacje ponownie na piękną wyspę Sylt na północy Niemiec. Jego towarzyszem w podróży był Opel Adam.

46-letni trener, w którego drużynie występuje aż trzech Polaków (Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski oraz Łukasz Piszczek), podczas swojego urlopu spędzonego wraz z żoną oraz psem korzystał z samochodu Opel Adam. Klopp podkreśla, że samochód spisał się bardzo dobrze jako niewielki i zwrotny środek transportu.

Taki będzie trójmiejski Opel Adam

Mierzący 1,94 cm wzrostu niemiecki trener dodaje, że Adam oferuje wystarczająco miejsca podczas podróży, a dodatkowo potrafi też wzbudzić zainteresowanie przypadkowo spotykanych osób.

W gamie modelu Opel Adam do wyboru jest łącznie ponad 61 000 możliwych kombinacji nadwozia i ponad 82 000 wersji wnętrza, od bogatego wyboru kolorów i felg po specjalne detale takie jak wygląd zagłówków.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama