/  /  /  / Modele Opla mogą mieć usterkę
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Modele Opla mogą mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modeli Opel Astra GTC oraz Zafira mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modeli Opel Astra J GTC oraz Zafira C światła mijania mogą według ustaleń producenta być nieprawidłowo ustawione.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą z tego powodu objęte są 123 samochody (lista numerów VIN patrz tutaj).

Koncern zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty w celu sprawdzenia pojazdu oraz dokonania bezpłatnego usunięcia opisanej  usterki w przypadku jej wykrycia.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: 22 606 17 00; e-mail: polska@gm-customercare.com; http://www.opel.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama