/  /  /  / Akcja serwisowa Opel Movano
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja serwisowa Opel Movano

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Movano mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Opel Movano RM 2010 łożysko koła tylnego może hałasować lub w najgorszym razie ulec zniszczeniu. Naprawie podlegają tylko samochody z napędem na koła przednie (FWD) wymienione na liście VIN (patrz tutaj).

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 26 samochodów.

Generalny importer zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej, serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą do wizyty w autoryzowanym warsztacie celem dokonania sprawdzenia i ewentualnego usunięcia usterki na koszt producenta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama