/  /  /  / Akcja naprawcza Opel Corsa
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza Opel Corsa

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Corsa mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Opel Corsa D (RM 2010-2011) potencjalnie mogła zostać zamontowana dźwignia hamulca ręcznego z pominiętą obróbką cieplną segmentu zębatego. W konsekwencji dźwignia hamulca ręcznego może nie utrzymywać pozycji zaciągnięcia/postojowej.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 750 samochodów (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty w celu sprawdzenia pojazdu oraz dokonania bezpłatnego usunięcia wyżej opisanej usterki (w przypadku jej wykrycia).

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: +48 22 606 17 00, fax: +48 22 606 16 68).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama