/  /  /  /  / Panie i Panowie! Nagroda za najlepszy projekt wnętrza otrzymuje...
Opel Adam

Opel Adam

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena41 600 zł - 74 500 zł (aktualizacja: 2017-05-05)
Emisja CO2105 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 5,9 L/100km
 

Panie i Panowie! Nagroda za najlepszy projekt wnętrza otrzymuje...

Opel|
null
© Opel
null

Na targach Automotive Interiors Expo 2013 w Stuttgarcie Opel Adam uhonorowano nagrodą za najlepiej zaprojektowane wnętrze auta produkowanego seryjnie. To modne autko miejskie wyprzedziło tak mocnych rywali jak Alfa 4C, Jaguar F-Type, Renault Clio oraz nowy Range Rover.

Nagroda Expo Award przyznawana jest podczas branżowych targów prezentujących pomysły, materiały, elementy wykończenia, tkaniny i elementy stosowane w projektowaniu wyposażenia wnętrz samochodowych.

Zwycięzców w 7 kategoriach wybiera panel złożony z uznanych dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata.

Elizabeth Wetzel, szefowa projektu wnętrza Opla Adama, była szczególnie zadowolona z tego sukcesu. "Personalizacja wnętrza to jedna z cech wyróżniających Adama. Nasz mały modny samochód oferuje niemal 82 000 kombinacji wystroju kabiny. Nagroda Expo Award jest wspaniałym wyróżnieniem dla całego zespołu projektantów Opla ściśle współpracujących z działem projektowania GM".

Mistrz personalizacji w nowej roli

Jury ekspertów podzieliło opinię Wetzel i nagrodziło ją tytułem Projektanta Wnętrz Roku, który jest wyróżnieniem wyjątkowo cenionym w branży.

Wspomniana nagroda potwierdza wyjątkowe walory Opla Adama. Wprowadzony na rynek w kwietniu, ten mały samochód zdobył już 5 tytułów w cenionym konkursie innowacyjnym Plus X Award, a także prestiżową nagrodę Red Dot Design Award za wzornictwo w kategorii "motoryzacja i transport".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama