/  /  /  /  / Opel Adam zdobywcą nagrody Fleet Derby 2013
Opel Adam

Opel Adam

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena41 000 zł - 71 300 zł (aktualizacja: 2017-07-12)
Emisja CO2105 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 5,9 L/100km
 

Opel Adam zdobywcą nagrody Fleet Derby 2013

Opel|
null
© Opel
null

Najnowszy i najmniejszy z modeli Opla w gamie zdobywa sobie coraz powszechniejsze uznanie. Miejski Adam został właśnie doceniony przez ponad setkę jurorów-dziennikarzy, którzy wzięli udział w drugiej edycji zorganizowanego na terenie Automobilklubu Polski teście Fleet Derby.

Uczestnicy, a zarazem sędziowie, mieli do swojej dyspozycji kilkadziesiąt modeli, marek i rodzajów samochodów, spośród których mieli wyłonić najlepsze w poszczególnych klasach. Auta były sprawdzane na specjalnym torze ustawionym na płycie lotniska Babice.

W kategorii segmentu A/pojazdów najmniejszych, przeznaczonych przede wszystkim do ruchu miejskiego, najwszechstronniejszą i najatrakcyjniejszą propozycją okazał się Opel Adam. Samochód niemieckiego producenta doceniono za funkcjonalność, niebanalną i atrakcyjną stylistykę oraz niskie koszty eksploatacji.

Lista zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2013

Adam doskonale poradził sobie na trudnym torze sprawnościowym, gdzie jurorzy mieli możliwość sprawdzenia walorów jezdnych auta, jego zawieszenie, trakcji oraz układu hamulcowego.

Wyniki i zdobyta nagroda znów potwierdziły, że Opel Adam to niebanalny i nowoczesny miejski samochód, gwarantujący bezpieczeństwo i przyjemne użytkowanie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama