/  /  /  /  / Opel Adam wybrany autem roku 2013. Polska premiera nowej Insignii
Opel Adam

Opel Adam

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena41 600 zł - 74 500 zł (aktualizacja: 2017-05-05)
Emisja CO2105 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 5,9 L/100km
 

Opel Adam wybrany autem roku 2013. Polska premiera nowej Insignii

Serwis Haller|
null
© Serwis Haller
null

Partner sieciowy General Motors Poland i Chevrolet Poland – Serwis Haller podczas V. Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych w gdańskiej Ergo Arenie zaprezentował Metropolitalnego Adama, czyli miejskiego Opla zaprojektowanego przez klientów i fanów firmy Serwis Haller na Facebooku.

W trakcie imprezy mały Opel ogłoszony został Trójmiejskim Samochodem Roku.

Stałym elementem tej największej na Pomorzu wystawy motoryzacyjnej jest coroczny wybór Trójmiejskiego Samochodu Roku. W tym roku, jury składające się z przedstawicieli portalu trojmiasto.pl i Gazety Wyborczej, a także znanego dziennikarza motoryzacyjnego Kuby Bielaka oraz Wojciecha Stybora (prezes zarządu spółki Medium, organizatora targów) zdecydowało o nadaniu tego tytułu Matropolitalnemu Adamowi.

Jako uzasadnienie wyboru, jury podało innowacyjność Opla Adama, ale przede wszystkim wyjątkowy i pionierski charakter internetowego projektu Serwis Haller, skupiający się wyłącznie na potrzebach i oczekiwaniach klientów oraz czynnym zaangażowaniem trójmiejszczan w budowę metropolitalnej wersji Opla Adama.

"To naprawdę cenne wyróżnienie nie tylko dla mojej firmy jako dealera marki Opel i pomysłodawcy projektu, ale głównie dla naszych klientów i fanów, którzy wzięli udział w stworzeniu tego samochodu. To także duże osiągnięcie dla zespołu Serwis Haller, który zaangażował się i prowadził tę akcję - podkreśla Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

W czerwcu bieżącego roku Serwis Haller poddał analizie preferencje pomorskich klientów nabywających miejskie oraz kompaktowe Ople, potem zaś firma ogłosiła konkurs dla swoich face-bookowiczów na skonfigurowanie własnego Adama.

W ten sposób powstał spersonalizowany, trójmiejski Adam oparty o najczęściej wskazywane opcje, jakimi były: 100-konny silnik o pojemności 1,4 litra, czarne nadwozie i felgi, biały dach, czerwone lusterka oraz wersja wyposażeniowa Slam z pół-skórzaną tapicerką.

Podczas V. Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych pomorski dealer jako pierwszy w Polsce zaprezentował również nowego Opla Insignię. Krajowy debiut flagowej limuzyny niemieckiej marki odbył się zaledwie dwa dni po jego światowej premierze na międzynarodowych targach branżowych we Frankfurcie.

Stoisko Serwis Haller odwiedziło przeszło 12 000 osób.

"Jestem bardzo dumny, że w tak krótkim czasie po światowej premierze nowego Opla Insignii mogliśmy zaprezentować go polskiej publiczności. Nasza nowa, flagowa limuzyna jest jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki wielu nowym elementom zewnętrznym, odświeżonemu wnętrzu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także nowej, intuicyjnej obsłudze systemu multimedialnego. Jestem pewien, że nowa Insignia powtórzy sukces swojej poprzedniczki - podsumowuje Józef Haller.

To już trzecia z kolei krajowa premiera nowego Opla, która odbyła się w Gdańsku: w kwietniu 2012 Serwis Haller jako pierwszy zaprezentował Opla Amperę, a we wrześniu tego samego roku nowego Opla Mokkę.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama