/  /  /  /  / Jaki będzie trójmiejski Opel Adam?
Opel Adam

Opel Adam

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Cena41 000 zł - 71 300 zł (aktualizacja: 2017-07-12)
Emisja CO2105 g/km - 139 g/km
Żużycie paliwa4,5 L/100km - 5,9 L/100km
 

Jaki będzie trójmiejski Opel Adam?

Serwis Haller|
null
© Opel
null

Fani Serwis Haller wyłonili trójmiejską wersję modelu Opel Adam. Co więcej, każdy klient firmy o imieniu Adam otrzyma rabat wart 3 000 złotych na zakup Adama w wersji Metropolitalnej.

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller przeprowadził w czerwcu na swoim profilu na Facebooku akcję budowy trójmiejskiej wersji Opla Adama. Wydarzenie poprzedziła analiza preferencji, upodobań i oczekiwań trójmiejskich kierowców w zakresie nowo kupowanych aut niemieckiego producenta w kluczowych segmentach: B (Opel Corsa) oraz C (Opel Astra).

Na podstawie zebranych danych takich jak najpopularniejszy kolor nadwozia i wnętrza, pojemność i moc silnika, a także wersja nadwozia trójmiejski dealer prześledził trendy, jakimi kierują się pomorscy klienci kupujący nowe Ople i na ich podstawie postanowił wspólnie ze swoimi fanami "lubiącymi" Serwis Haller stworzyć Metropolitalnego Adama, czyli małego, najbardziej spersonalizowanego i szykownego miejskiego Opla.

Adam to śmiały i uniwersalny, a przy tym nowoczesny, wyrazisty i barwny samochód o praktycznie nieograniczonych możliwościach w zakresie personalizacji. Każdy fan Serwis Haller mógł poczuć nieskończoność możliwości konfiguracji i wziąć udział w projekcie budowy Adama Metropolitalnego.

Akcja cieszyła się duża popularnością, a z kilkudziesięciu otrzymanych od fanów konfiguracji Serwis Haller wybrał najlepsze i najczęściej wskazywane opcje, które teraz zostaną uwzględnione i dodane do konfiguracji zamawianego samochodu.

Po jego wyprodukowaniu samochód udostępniony zostanie mieszkańcom Trójmiasta do jazd testowych.

Jaki będzie Metropolitalny Adam?
Najczęściej wybieraną wersją, bo aż w 81%, była najbogatsza odmiana wyposażeniowa Slam. W modelach Glam i Jam gustuje po 9,5% trójmiejskich fanów Serwis Haller.

Z kolei najpopularniejszym napędem okazał się 100-konny, benzynowy silnik o pojemności 1400 cm3, bo aż 81% konfiguracji zwierało samochód z tą właśnie jednostką. Pozostałe silniki, czyli 1.2 70 KM wybrało 4,7% osób, natomiast 87-konną odmianę motoru 1.4 wskazało 14,3% fanów.

Mieszkańcy Pomorza wybrali również kolor nadwozia i dachu Opla Adama. Najpopularniejszą barwą karoserii jest kolor czarny (33% wskazań), następnie ex-aequo kolory żółty i biały zawierało 14,3% konfiguracji, a w kolorze czerwonym gustuje 9,5% pomorzan.

Z kolei kolor biały jest najczęściej wskazywaną barwą dachu (19% przesłanych konfiguracji). Kolor czarny wybrało 14,3% osób. Najpopularniejszą tapicerką okazała się czarna pół-skórzana wersja Superheroes, która pojawiła się w 66,7% konfigurowanych Adamów.

47,6% małych Opli wyposażonych zostało w 17-calowe aluminiowe felgi Hurricane w kolorze czarnym. Trójmiejska wersja Opla Adama będzie dodatkowo wyposażona w pakiet Twisted Red.

Adam Metropolitalny, skonfigurowany przez fanów Serwis Haller, będzie więc wersją Slam z silnikiem 1.4 100 KM w kolorze czarnym z białym dachem oraz czarnymi felgami i listwą przednią z logo marki Opel oraz obudowami lusterek zewnętrznych w kolorze czerwonym. Wewnątrz znajdziemy pół-skórzaną czarną tapicerkę.

Ta pierwsza tego typu akcja w Polsce, której celem było stworzenie całkowicie indywidualnego, skonstruowanego jedynie wedle oczekiwań pomorzan Adama poprzez praktycznie nieograniczoną liczbę możliwości jego stylizacji, zwieńczona zostanie prezentacją wskazanej wersji podczas corocznych Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych we wrześniu.

Już nie długo wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu, w którym nagrodą główną jest Metropolitalny Adam do testów na tydzień.

Serwis Haller postanowił jednocześnie wyróżnić wszystkich swoich klientów o imieniu Adam, którzy zdecydują się do końca bieżącego roku na zakup Metropolitalnej wersji nowego Opla Adama wyjątkowym rabatem w wysokości 3 000 złotych brutto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama