/  /  /  /  / Rewelacyjny start nowego Nissana X-Trail
Nissan X-Trail

Nissan X-Trail

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Rewelacyjny start nowego Nissana X-Trail

Nissan Sales Central & Eastern Europe|(2007-09-10 12:52)
null
© Samar
null

Zupełnie nowa generacja sportowo-użytkowego Nissana X-Trail wchodzi przebojem na japoński rynek, na którym w pierwszym tygodniu po premierze auta zamówiono już 5,9 tys. egzemplarzy.

Reakcja klientów na model X-Trail, którego sprzedaż ruszyła w całej Japonii 22 sierpnia, przewyższyła oczekiwania, ponieważ dotychczasowa liczba zamówień przekroczyła już niemal trzykrotnie zakładany miesięczny poziom 2 tys. sztuk.

Drugą generację X-Trail wprowadzono najpierw w Europie, niemalże dwa miesiące przed premierą japońską. Najnowszy, elektronicznie sterowany napęd na 4 koła (4WD) Nissan zastosowany w modelu X-Trail gwarantuje znakomite panowanie nad pojazdem i stabilność. Klientów przyciągają do X-Trail przede wszystkim walory prawdziwego pojazdu sportowo-użytkowego. Nowy model charakteryzuje się przestronnym wnętrzem i podwyższoną funkcjonalnością, i jest dostępny z silnikami benzynowymi o pojemności 2,0 lub 2,5 litra. 20% zamówień dotyczy pojazdu z nowo wprowadzoną jednostką o pojemności 2,5 litra, a 70% klientów decyduje się na bogatsze wersje wyposażenia 20X i 25X. Najpopularniejsze kolory to czarny (diamond black), srebrny (diamond silver) oraz czerwony (burning red).

W Polsce nowy X-Trail dostępny jest od 97 900 PLN za wersję XE z benzynowym silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy 141 KM oraz napędem 4x4. W wyposażeniu standardowym dla wersji XE znajdują się systemy ABS, EBD, BA, 6 poduszek powietrznych, aktywne zagłówki foteli przednich, 16-calowe aluminiowe felgi, relingi dachowe, klimatyzację, radio CD, sterowanie systemem audio w kierownicy, system Bluetooth, podwójna podłoga bagażnika z szufladami. W opcji lub wyższych wersjach wyposażenia dostępne są również: system All Mode 4x4-i z systemami USS i DDS, panoramiczny szyberdach, skórzaną tapicerkę, system nawigacji DVD z 7-calowym monitorem oraz tylnią kamerą cofania, tempomat, Inteligentny kluczyk oraz 17-calowe felgi aluminiowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama