/  /  /  /  / Oto nowy Nissan X-Trail [VIDEO]
Nissan X-Trail

Nissan X-Trail

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto nowy Nissan X-Trail [VIDEO]

Nissan|
null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Atletyczny, nowoczesny i pełen nowych technologii Nissan X-Trail został po raz pierwszy zaprezentowany podczas salonu moto we Frankfurcie. Łącząc legendarną technologię 4x4 Nissana z najlepszym na świecie know-how z dziedziny crossoverów, nowy X-Trail na nowo definiuje segment kompaktowych samochodów typu SUV.

Wersja amerykańska Nissana X-Trail (Nissan Rogue) również dzisiaj została zaprezentowana światu po raz pierwszy. Jako model mający osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży, powstały na bazie opracowanej wspólnie z Renault platformy, X-Trail ma być sprzedawany w 190 krajach na całym świecie.

Jak podkreśla producent, nowy Nissan X-Trail jest jeszcze bardziej wszechstronny niż poprzednik, a jego nadwozie inspirowane jest wiodącymi na rynku crossoverami Nissana (Qashqai, Juke i Murano). W ten sposób powstał nowoczesny samochód rodzinny o naprawdę dużych możliwościach.

Nowy Nissan X-Trail zachował wytrzymałość i poziom dopracowania poprzednika. Nowa generacja zyskała styl i funkcjonalność crossovera, emocjonujące wzornictwo, innowacyjne technologie i wyjątkowy komfort tak, aby zaprezentować nowy standard w niezwykle konkurencyjnym segmencie kompaktowych aut typu SUV.

X-Trail jest dla Nissana niezwykle ważnym modelem. Będzie on produkowany w dziewięciu fabrykach na całym świecie i dostępny na wielu rynkach w szerokiej gamie wersji.Po światowej premierze X-Trail zostanie wprowadzony do oferty w pierwszym kwartale 2014 roku, a jego sprzedaż na całym świecie rozpocznie się w lipcu 2014.

Nowości SUV prosto z Frankfurtu

Poprzednia wersja Nissana X-Trail była jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki na całym świecie. Oczekuje się, że X-Trail nowej generacji znacząco przyczyni się do realizacji programu Nissan Power 88, czyli średniookresowego planu biznesowego koncernu na lata obrotowe 2011-2016.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama