/  /  /  /  / Nowy Nissan Almera debiutuje w Moskwie
Nissan X-Trail

Nissan X-Trail

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Nissan Almera debiutuje w Moskwie

Nissan|
null
© Nissan
nullnullnullnullnull

Z okazji międzynarodowej wystawy motoryzacyjnej w Moskwie Nissan przygotował premierę nowego modelu Almera. Jest to pierwszy samochód marki, jaki został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klientów w Rosji.

Nowy Nissan Almera został skonstruowany z myślą o specyficznych warunkach drogowych i pogodowych panujących w Rosji. Według zapewnień producenta, samochód wyróżnia się dzięki wyjątkowo przestronnemu wnętrzu, eleganckiej i ponadczasowej stylistyce, a jednocześnie jest pozycjonowany atrakcyjnie cenowo.

Nowy Nissan Almera będzie wytwarzany w zakładach AvtoVAZ w Togliatti na specjalnie przygotowanej w tym celu linii montażowej.

W gamie figuruje na razie tylko jeden silnik benzynowy 1.6 o mocy 102 KM. Standardowo auto występuje w wersji z 5-biegową przekładnią manualną, a opcją jest 4-stopniowy automat.

Nissan liczy na to, że obok Qashqaia i Juke nowa Almera stanie się jednym z głównych motorów napędowych sprzedaży marki na rynku rosyjskim, z którym koncern wiąże bardzo duże nadzieje.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama