/  /  /  / Ważny kontrakt flotowy Nissana
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważny kontrakt flotowy Nissana

Nissan|
null
© Nissan
null

Alians Renault-Nissan oraz Grupa Danone podpisały globalną umowę na dostawę floty samochodów do należących do grupy spółek Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój oraz Nutricia Zakłady Produkcyjne.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dzięki staraniom polskiego oddziału Nissana auta tej właśnie marki zasilą park Grupy Danone w Polsce.
 
Pierwsza transza kontraktu opiewająca na 156 samochodów została właśnie dostarczona do klienta.

Podczas uroczystego przekazania kluczyków, które miało miejsce w salonie Polskiej Grupy Dealerów w Warszawie, wręczono 112 sztuk modelu Qashqai, 35 sztuk Qashqai+2 oraz po kilka egzemplarzy modeli Note, X-Trail oraz Murano.
 
Grupa Danone wybrała Nissana ze względu na dobrą opinię, jaką marka cieszy się na rynku, oraz konkurencyjną ofertę najmu długoterminowego.

3-letnie kontrakty będą realizowane przez CFM Alphabet Polska Fleet Management oraz ALD Automotive Polska.
 
Kolejne transze zakupów są przedmiotem negocjacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama