/  /  /  / Promocje na terenowe modele Nissana
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Promocje na terenowe modele Nissana

null
© Nissan
null

Dzięki najnowszej promocji samochód terenowo-rekreacyjny Nissan Pathfinder jest teraz do kupienia z rabatem wynoszącym aż 40 000 złotych.

Przypomnijmy, że dotychczas Nissan Pathfinder miał rabat rzędu "tylko" 17 000 złotych. Ciekawie wygląda też oferta na model X-Trail: w tym akurat wypadku samochód japońskiej marki dostępny jest z rabatem zwiększonym z 17 000 do 27 000 złotych.

Nissan oferta promocyjna

Natomiast Nissan Qashqai, który wraz ze swoim pojawieniem się na rynku pomógł stworzyć jakże popularny segment kompaktowych crossoverów, jest aktualnie w sprzedaży z rabatem, który wynosi 5 000 złotych w przypadku wersji 5-miejscowej.

Rabat na model Qashqai rośnie do 7 000 złotych, jeśli klient zdecyduje się wybrać większą wersję 7-miejscową (Qashqai+2).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama