/  /  /  / Polski sukces w europejskim konkursie NISTEC 2012
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polski sukces w europejskim konkursie NISTEC 2012

Nissan Sales Central & Eastern Europe|
null
© Nissan
null

W Paryżu odbyła się w tym miesiącu uroczysta ceremonia wręczenia nagród konkursu NISTEC 2012 (Nissan International Service Technical Contest).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
NISTEC jest jedynym w swoim rodzaju konkursem w branży motoryzacyjnej, oceniającym przede wszystkim poziom wyszkolenia technicznego kadry serwisowej sieci Nissana i stworzonym w celu uznania i doskonalenia profesjonalizmu ekip technicznych Nissana.

W tegorocznej edycji NISTEC 2012 główne laury zwycięstwa przypadły dwóm Polakom z sieci Nissana:
- Sławomir Czarnecki zwyciężył w kategorii NISTEC Jakość Pracy (Quality of Work).
- Dominik Krajewski zajął drugie miejsce w kategorii NISTEC Srebrny Medal w Europie (Silver Award European Final).

Technicy, którzy w konkursie NISTEC osiągają dobre wyniki, charakteryzują się wyjątkowym poziomem wiedzy, posiadają umiejętności oraz talent do naprawy samochodów, a to wszystko przekłada się bezpośrednio na zapewnienie najwyższego poziomu obsługi i troski o klienta.

Konkurs składał się z czterech zadań praktycznych: silnik, klimatyzacja, elektryczne szyby i inspekcje przeglądowe oraz oceny z teoretycznego testu 30 pytań. W samochodzie były specjalnie spreparowane usterki i każdy uczestnik musiał usterkę zdiagnozować, ustalić przyczynę i naprawić zgodnie z procedurami serwisowymi marki.

W konkursie brało udział 53 techników z całej Europy, a region Europy Centralnej reprezentowało 6 osób (3 z Polski, 2 z Węgier, 1 ze Słowacji).

W ramach konkursu NISTEC przyznawanych jest 6 nagród:
- NISTEC Złoty Medal w Europie
- NISTEC Srebrny Medal w Europie
- NISTEC Brązowy Medal w Europie
- NISTEC Bezpieczeństwo Pracy
- NISTEC Jakość Pracy
- NISTEC Szybkość Pracy

Dzięki zdobyciu dwóch z 6 głównych nagród Nissan Sales Central & Eastern Europe stał się najbardziej utytułowaną organizacją tegorocznej edycji NISTEC, co świadczy o jakości szkolenia i wsparcia technicznego w regionie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama