/  /  /  / Nowy Nissan Almera na start
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Nissan Almera na start

Nissan|
Nowy Nissan Almera
© Nissan
Nowy Nissan Almera

Licząc na dalsze wzmocnienie swojej pozycji na obiecującym rynku rosyjskim, marka Nissan zapowiada wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu Almera. Auto zostało opracowane wyłącznie z myślą o rynku rosyjskim.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy Nissan Almera będzie wytwarzany w zakładach Togliatti. Jest to pierwszy model marki, jaki został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klientów w Rosji.

Samochód będzie miał swoją premierę podczas wystawy motoryzacyjnej w Moskwie, która startuje pod koniec sierpnia. Sprzedaż nowej Almery rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Z myślą o uruchomieniu produkcji Almery w zakładach Togliatti zostanie oddana do użytku zupełnie nowa linia montażowa. Dla załogi zorganizowane też zostaną specjalne szkolenia pod okiem inżynierów Nissana.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama