/  /  /  / Nowiutka Micra już od 33 400 złotych
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowiutka Micra już od 33 400 złotych

null
© Nissan
null

Dzięki aktualnej promocji niedawno wprowadzony na rynek model Nissan Micra po zmianach modernizacyjnych jest teraz dostępny z rabatem w wysokości nawet do 6 990 złotych w stosunku do cen katalogowych.

Wszystko zależy od wersji, na jaką zdecyduje się potencjalny klient: w przypadku wersji wyposażeniowych Visia oraz Tekna przysługuje rabat w wysokości 6 590 złotych, natomiast zakup odmiany Acenta jest premiowany upustem 6 990 złotych.

Powyższe rabaty nie łączą się jednak z promocyjnymi ofertami kredytowymi. W sytuacji, gdy klient chce skorzystać z promocyjnego kredytu, wówczas można liczyć standardowo na rabat w wysokości 4 590 złotych niezależnie od danej wersji wyposażeniowej Micry.

Regularne ceny katalogowe modelu Nissan Micra na polskim rynku zaczynają się od 39 990 złotych (patrz TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama