/  /  /  / Nissan Note w nowej promocji
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nissan Note w nowej promocji

null
© Nissan
null

Generalny importer marki Nissan na polski rynek wprowadza nowe oferty promocyjne przy zakupie egzemplarzy rodzinnego modelu Nissan Note, pochodzących z produkcji 2013 i 2014 r.

Od 22 listopada można nabyć Nissana Note z tegorocznej produkcji z rabatem 4 000 złotych (wersja Visia oraz Acenta bez pakietu IT) lub z rabatem 5 000 złotych w przypadku wersji Tekna lub Acenta z pakietem IT. Powyższy rabat nie łączy się z promocyjnymi ofertami kredytowymi.

W sytuacji, gdy klient chce skorzystać z promocyjnej oferty kredytowej, wówczas otrzyma na auto rabat w wysokości 2 500 złotych niezależnie od wybranej wersji wyposażeniowej.

Cennik Nissan Note

Jednocześnie przy zakupie samochodu z produkcji rok 2014 wprowadzono możliwość skorzystania z promocyjnego kredytu 50/50. Jeśli zamawiany egzemplarz będzie wyposażony w silnik benzynowy 1.2 DIG-S 98 KM, wtedy klient dodatkowo otrzyma rabat w wysokości 1 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama