/  /  /  / Dealer Nissana otwiera nowy salon w Białymstoku
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dealer Nissana otwiera nowy salon w Białymstoku

Nissan Europe|
null
© Nissan Europe
nullnullnullnullnull

11 października podczas oficjalnej ceremonii z udziałem przedstawicieli Nissana oraz ponad 200 zaproszonych gości i klientów, firma Wasilewski i Syn otworzyła nowy salon Nissana w Białymstoku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jest to już drugi salon Nissana firmy Wasilewski i Syn w Polsce i jego uruchomienie, jak podczas przemówienia zaznaczył dyrektor generalny Nissan Sales CEE Philippe Saillard: "jest konsekwencją naszej dobrej oceny działalności firmy w Ełku. Współpraca, która rozpoczęła się w 1998 roku, wciąż się rozwija".

"W momencie, kiedy chcieliśmy wzmocnić naszą obecność w Białymstoku, nasz wybór w naturalny sposób padł na firmę Panów Wasilewskich - podkreślił Philippe Saillard.

Wasilewski i Syn jest firmą rodzinną zarządzaną przez Mieczysława i Rafała Wasilewskich i mocno obecną na lokalnym rynku nieruchomości. Firma istnieje już od roku 1976, a od roku 2006 jest pełnoprawnym dealerem Nissana w Ełku.

Budowa nowego salonu w Białymstoku rozpoczęła się w październiku 2011 roku, a dla klientów został otwarty już 10 września 2012. Obecnie w placówce pracuje 16 osób.

Podczas ceremonii szczególnie mocno podkreślono fakt, że firmy inwestujące w niepewnych czasach, lecz związane z silnymi markami, często po pewnym czasie stają się najprężniejszymi graczami danej branży.

Atrakcją ceremonii otwarcia był w pełni elektryczny, zero-emisyjny Nissan LEAF oraz GT-R, a dodatkowo dealer zorganizował wyjątkowy konkurs GT Academy na użyczonych od Sony dwóch konsolach PlayStation.

Zwycięzca z najlepszym wynikiem przejazdu został nagrodzony weekendem z Nissanem Juke z pełnym bakiem paliwa.

Nowy salon Nissana Wasilewski i Syn mieści się w Białymstoku, ul. Generała Kleeberga 68. Cały obiekt ma ponad 2100 m2 użytkowych (w tym salon 540 m2), a na jego powierzchni mieszczą się: sprzedaż samochodów nowych, serwis, dział części, dział likwidacji szkód komunikacyjnych, ubezpieczenia oraz dział blacharsko-lakierniczy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama