/  /  /  /  / Toyota podbija stawkę
Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Toyota podbija stawkę

null
© Nissan
null

Trzeci tydzień listopada nazwać można tygodniem promocji na auta japońskie. Niższe ceny wprowadziło Subaru oraz Nissan, zaś wyprzedaż modeli 2012 kontynuuje Toyota i to właśnie ona przyszykowała robiący największe wrażenie rabat.

Dla chętnych na pojazd z kraju kwitnącej wiśni, dysponujących zasobniejszym portfelem czekają wyjątkowo atrakcyjne upusty. Te najbardziej imponujące nie dotyczą co prawda aut z najpopularniejszych segmentów, jednak maksyma „pecunia non olet” zastosowanie znajduje w każdej klasie pojazdów.

Toyota
Tym razem okazja do zaoszczędzenia nadarza się chętnym na terenówkę. Nie byle jaką terenówkę bowiem model Land Cruiser. Nie byle jaki jest również rabat oferowany na to auto- 28.000 PLN, tyle zaoszczędzi osoba decydująca się na zakup. Aby lepiej zobrazować wysokość upustu powiedzieć wypada, iż można za niego nabyć choćby Skodę Citigo w podstawowej wersji wyposażenia. Jednak jeśli na kimś taki rabat nie robi wrażenia, Toyota przygotowała coś więcej, na coś jeszcze większego niż zwykły Land Cruiser. 50.000 PLN  na starszego brata kultowej terenówki, model V8. Tutaj chyba nikt nie powie, że to mało, jednak aby być konsekwentnym posłużmy się obrazkiem- Ford Focus najnowszej generacji, taki pojazd nabyć możemy za zaoszczędzone na zakupie Toyoty V8 pieniądze.

Wyprzedaż rocznika 2012 u Toyoty

Nissan
Konkurent Land Cruisera również zachęca wysokim rabatem. Zamiast 10.000 PLN rabatu na model Pathfinder, Nissan przyszykował zniżkę w wysokości 30.000 PLN. Tutaj również za zaoszczędzone pieniądze kupić możemy nowoczesny pojazd segmentu A.

Szczegóły oferty promocyjnej marki Nissan

Subaru

W przypadku Subaru rabaty kwotowe również robią wrażenie, choć już nie tak piorunujące jak u Toyoty i Nissana. 10%- tyle możemy „uciąć” od ceny dowolnej konfiguracji modelu Forester, co oznacza, że w zależności od wybranej wersji w portfelu zostanie od około 10.000 do około 15.000 PLN

Szczegóły oferty promocyjnej marki Subaru
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Qashqai