/  /  /  /  / Mad Mobil otwiera nowy salon w Gliwicach
Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mad Mobil otwiera nowy salon w Gliwicach

Nissan Sales CEE|
null
© Nissan Sales CEE
nullnullnullnullnullnull

14 czerwca podczas oficjalnej ceremonii z udziałem przedstawicieli Nissana oraz 150 zaproszonych gości i klientów firma Mad Mobil otworzyła nowy salon Nissana w Gliwicach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jest to już drugi salon Nissana firmy Mad Mobil na Górnym Śląsku i jego uruchomienie, jak podczas przemówienia zaznaczył dyrektor generalny Nissan Sales CEE Philippe Saillard, "jest w pełni zgodne z naszą strategią rozwoju sieci dealerów Nissana w Polsce. Chcemy rozwijać się w Polsce w oparciu o aktualną sieć dealerów i z takimi partnerami, którzy mają konkretną wizję rozwoju biznesu i gwarantują wykorzystanie potencjału lokalnego rynku, zapewniając jednocześnie wysoką jakość usług".  

Mad Mobil jest firmą w pełni rodzinną zarządzaną przez Dariusza Oszka, Adriana Oszka i Marcina Gawałka. Działają w biznesie motoryzacyjnym od roku 1993, a od 2003 roku są członkami autoryzowanej sieci Nissana.

Rodzinny charakter firmy podkreślił także ponownie Philippe Saillard, wyrażając pewność, że nowi klienci Nissana z Gliwic i okolic będą zawsze traktowani przez firmę Mad Mobil w salonie i serwisie jak członkowie rodziny.

Atrakcją ceremonii otwarcia był w pełni elektryczny, zero-emisyjny Nissan LEAF, specjalnie sprowadzony na tę okazję z Niemiec, a dealer zorganizował wyjątkowy konkurs w ramach obecnie trwających rozgrywek GT Academy we współpracy z Sony Play Station.

Zwycięzcy najlepszych czasów przejazdu zostali nagrodzeni weekendem z Qashqai, Juke oraz Micrą z pełnym bakiem paliwa.

Nowy salon Nissana Mad Mobil mieści się w Gliwicach, na ul. Daszyńskiego 277. Powierzchnia sali sprzedażowej wynosi 408 m2, hala serwisu to 550 m2, a magazynów około 200 m2. W obiekcie pracuje 8 osób.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Qashqai