/  /  /  /  / Nissan Note 2012 na start
Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nissan Note 2012 na start

Nissan|
null
© Nissan
nullnullnullnullnullnull

Produkowany w Europie Nissan Note został poddany modernizacji, która w zamierzeniu producenta ma przypaść do gustu klientom z całego kontynentu. Przede wszystkim podstawową wersję Acenta wzbogacono o wyposażenie dostępne dotychczas w wyższych wersjach.

Nadwozie zyskało na wyglądzie dzięki zastąpieniu 15-calowych obręczy kół nowymi 16-calowymi dwukolorowymi obręczami aluminiowymi z motywem diamentu, dodaniu obwódek wokół przednich lamp przeciwmgielnych, a także wprowadzeniu do oferty nowego lakieru Haptic Blue.

We wnętrzu wersji Acenta+ kierowca znajdzie teraz klimatyzację, tempomat i automatyczne sterowanie reflektorami, a także nową tapicerkę foteli z niebieskimi szwami, które nadają przedziałowi pasażerskiemu bardziej prestiżowy charakter. Opcjonalny pakiet Easy obejmuje między innymi inteligentny kluczyk Nissan oraz elektrycznie składane lusterka boczne.

Najbogatszą wersją w ofercie na 2012 rok będzie I-Way, w której wyposażenie z wersji Acenta+ rozszerzono o przyciemniane szyby, czujniki parkowania z tyłu oraz popularny system Nissan Connect z wbudowanym radiem i odtwarzaczem CD, złączami do iPoda, nawigacją satelitarną i modułem Bluetooth. I-Way jest już standardowo wyposażona w inteligentny kluczyk i elektrycznie składane lusterka boczne.

Mimo tych wszystkich dobrodziejstw zakup i eksploatacja Note wciąż nie wiążą się z dużymi wydatkami. Ceny wersji Acenta+ rozpoczynają się od 50 490 zł.

Nissan Note oferta modelowa z cennikiem

U wszystkich dealerów są dostępne specjalne oferty i programy finansowania zakupu pojazdu. Oferowane silniki to nadal jednostki benzynowe 1.4, 1.6 oraz diesel 1.5 dCi. Note Pure Drive z silnikiem 1.5 dCi emituje CO2 w ilości zaledwie 110g/km przy zużyciu paliwa w cyklu mieszanym wynoszącym 4,2 l/100 km.

Pierwsze egzemplarze Note po liftingu trafią do dealerów w połowie lutego. Zamówienia mogą być przyjmowane już teraz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama