/  /  /  /  / Zmiany w polskim zespole PR Nissana
Nissan NV200

Nissan NV200

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Van
Cena62 841 zł - 102 484 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2130 g/km - 166 g/km
Żużycie paliwa4,9 L/100km - 7,2 L/100km
 

Zmiany w polskim zespole PR Nissana

Nissan Sales Central & Eastern Europe|
null
null

Justyna Kowalska, obecnie na stanowisku Manager PR & Marketing Operations Poland, z dniem 12 listopada przechodzi do europejskiej centrali Nissana w Paryżu, obejmując stanowisko Internal Communications Manager Europe.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Justyna Kowalska związana jest z Nissanem od roku 2007 i w tym okresie zajmowała różne stanowiska w ramach struktury Nissan Sales Central & Eastern Europe tak w regionalnej centrali w Budapeszcie, jak i w polskim oddziale. Była odpowiedzialna za regionalny projekt Brand Engagement, marketing flotowy i LCV, a w Warszawie za działania PR oraz lokalną komunikację i marketing operacyjny.

Krzysztof Kowalski, dyrektor public relations Nissan Sales Central & Eastern Europe, skomentował niniejszą zmianę personalną: "Cieszę się z awansu Justyny, który dla mnie jest nie tylko wyrazem uznania dla jej dotychczasowej pracy, ale również sygnałem, jak silna i o dużym potencjale jest polska organizacja Nissana".  

Obecnie trwa rekrutacja na zwalniające się stanowisko. Nazwisko nowozatrudnionej osoby będzie podane do wiadomości w terminie późniejszym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan NV200