/  /  /  /  / Najpierw nowy Nissan Micra, zaraz potem nowy Nissan Note
Nissan Note

Nissan Note

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Najpierw nowy Nissan Micra, zaraz potem nowy Nissan Note

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Jak planuje generalny importer samochodów marki Nissan na polskim rynku, miejskie auto Nissan Micra po zmianach modernizacyjnych pojawić się ma w salonach sprzedaży we wrześniu.

Producent podkreśla, że w porównaniu z poprzednikiem nowa Micra została istotnie zmodernizowana, oferując takie elementy jak np. przeprojektowany wygląd przedniej i tylnej części nadwozia, zmienione wnętrze oraz nowe centrum komunikacji z nowym odbiornikiem radiowym i systemem nawigacji najnowszej generacji z dużym ekranem dotykowym.

Nissan rozszerzył również ofertę opcji personalizacji Micry, tak aby każdy mógł dostosować swój samochód do własnych upodobań.

Nowy Nissan Micra z informacjami o wyposażeniu

Micra to trzeci wśród najlepiej sprzedających się produktów w gamie Nissana w Europie, plasujący się za modelami Qashqai oraz Juke.

Z kolei w październiku doczekamy się rynkowej premiery modelu Nissan Note II. Atutami tego projektu są atrakcyjne dla oka wzornictwo nadwozia oraz nowoczesne technologie z zakresu bezpieczeństwa, wspomagające pracę kierowcy oraz nawigacji satelitarnej.

Zupełnie nowy Nissan Note

W gamie nowego Nissana Note dostępne będą cztery jednostki napędowe i warianty skrzyni biegów, pozwalające uzyskać poziom emisji CO2 nawet na poziomie 95 g/km. Inteligentny system zapłonu stop-start stanowi standardowe wyposażenie wszystkich wersji, dodatkowo zwiększając wydajność pojazdu i zmniejszając emisję CO2 do atmosfery.

Podstawowy silnik o pojemności 1,2 litra posiada moc 80 KM osiąganą przy 6000 obr./min i maksymalny moment obrotowy o wartości 110 Nm przy 4000 obr./min. Według danych producenta, te parametry pozwalają na uzyskanie spalania w cyklu mieszanym na poziomie około 4,7 l/100 km i poziomu emisji CO2 rzędu 109 g/km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Note