/  /  /  /  / Aż 33 auta testowe z jednego salonu
Nissan Note

Nissan Note

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Aż 33 auta testowe z jednego salonu

PGD|
null
© PGD
nullnullnullnullnullnullnullnull

Kolejne wielomarkowe centrum motoryzacyjne uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Obiekt jest prawdopodobnie najbardziej ekologicznym i najbardziej energooszczędnym dealerstwem w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Centrum Motoryzacyjne Jasnogórska ma powierzchnię 4860 m2, a tworzą go salony czterech marek (Ford, Hyundai, Nissan i Suzuki). Liczba eksponowanych samochodów wynosi 45, a do dyspozycji klientów pozostają aż 33 samochody testowe.

"Wielość prezentowanych samochodów i tak szeroki wybór aut testowych jest stałym i naturalnym wyróżnikiem oferty Grupy PGD, ponieważ opieramy naszą strategię rozwoju o wielomarkowe centra motoryzacyjne, w których klienci mają największe możliwości porównania samochodów - tłumaczy Grzegorz Hankus, prezes zarządu Grupy PGD.

Potencjał sprzedażowy Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska Grzegorz Hankus ocenia na około 2 500 samochodów rocznie. Salon zapewnia klientom kompleksową obsługę wiążącą się z zakupem pojazdu: odkup auta używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową oraz sprzedaż akcesoriów.

Hala serwisowa, też oczywiście wielomarkowa, liczy 15 stanowisk serwisowych z podnośnikami, w tym z dwoma pięciotonowymi oraz dwa dodatkowe stanowiska dla elektryków. Potencjał naprawczy serwisu szacowany jest na 3 000 roboczogodzin miesięcznie.

Trzypoziomowy magazyn części mieści także hotel opon.

Klienci salonów i serwisu będą mogli wypocząć w komfortowych poczekalniach, a nawet zjeść domowy obiad przygotowany przez restaurację Patio. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych; windy umożliwiają dotarcie z każdego miejsca do mieszczących się na piętrze poczekalni i restauracji.

Nowy obiekt jest wręcz nafaszerowany rozwiązaniami energooszczędnymi, dlatego uznanie go za najbardziej ekologiczne dealerstwo w Polsce nie będzie przesadą.

"Oczywistym jest, że rozwiązania energooszczędne są równocześnie proekologicznymi, dlatego dążąc do minimalizacji kosztów eksploatacji budynku zadbaliśmy o ochronę środowiska naturalnego - mówi Grzegorz Hankus. "Te czynniki były dla nas priorytetowymi na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zakładamy, że będą też naszym znakiem firmowym przy realizacji kolejnych projektów".

W budynku zainstalowany jest system alarmu pożarowego SAP, który nie jest jeszcze stosowany w stacjach dealerskich.

W weekend 25-26 maja pracownicy nowego obiektu PGD zapraszają na piknik rodzinny. Z okazji otwarcia na samochody wszystkich czterech marek przygotowano specjalne oferty.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Note