/  /  /  /  / Auta marki Datsun z fabryki w Togliatti
Nissan Murano

Nissan Murano

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Auta marki Datsun z fabryki w Togliatti

Nowy Nissan Almera
© Nissan
Nowy Nissan Almera

Jak informuje Nissan Motor, auta firmowane znaczkiem reaktywowanej marki Datsun będą wytwarzane w rosyjskich zakładach AvtoVAZ w Togliatti. O ile nic się nie zmieni, już niedługo Rosja stanie się największym rynkiem motoryzacyjnym Europy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W marcu bieżącego roku oficjalnie ogłoszono, że japoński koncern ponownie wylansuje na rynku globalnym markę samochodów Datsun. W początkowym okresie będzie to oferta dostępna na rynkach oferujących duży potencjał wzrostu, w tym m.in. w Rosji.

Wraca marka Datsun

Nissan zakłada, że dzięki Datsunowi koncern znacząco wzmocni swoją pozycję na perspektywicznym rynku rosyjskim. Szacuje się, że nowa marka może w przyszłości stanowić nawet 1/3 łącznego wolumenu sprzedaży.

Fabryka rosyjskiego AvtoVAZ w Togliatti odegrać ma główną rolę w planach wprowadzenia marki Datsun na rynek rosyjski.

Dodajmy, że w Togliatti zostało już wybrane na miejsce produkcji nowego Nissana Almery. Jest to pierwszy model marki, jaki został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klientów w Rosji.

Kolejny etap w planach przejęcia rosyjskiego AvtoVAZ

Samochód będzie miał swoją premierę podczas wystawy motoryzacyjnej w Moskwie, która startuje pod koniec sierpnia. Sprzedaż nowej Almery rozpocznie się na początku przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Murano