/  /  /  /  / Nissan Micra do sprawdzenia w serwisie
Nissan Micra

Nissan Micra

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena37 600 zł - 54 950 zł (aktualizacja: 2017-05-01)
Emisja CO2115 g/km - 125 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 5,4 L/100km
 

Nissan Micra do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformował generalny importer marki Nissan na polskim rynku, wybrane egzemplarze modelu Nissan Micra mogą mieć usterkę fabryczną. W związku z tym zapadła decyzja o przeprowadzeniu prewencyjnej akcji naprawczej.

Chodzi o auta wyprodukowane w Wielkiej Brytanii w okresie od 2 grudnia 2002 do 12 maja 2006. Jak ustalił producent, w niektórych przypadkach śruba mocująca koło kierownicy mogła początkowo zostać niedostatecznie dokręcona. W takiej sytuacji śruba mocująca może się poluzować, co może doprowadzić do nadmiernego luzu koła kierownicy.

W skrajnych przypadkach, gdy pojazd będzie użytkowany przez dłuższy okres czasu, połączenie kierownicy może zostać uszkodzone, ostatecznie prowadząc do swobodnego obracania się koła kierownicy.

W Polsce opisaną akcją naprawczą objętych jest łącznie 7 246 samochodów Nissan Micra. Lista nr VIN patrz TUTAJ.

Generalny importer skontaktuje się listownie z pierwszymi właścicielami samochodów, których problem może dotyczyć, w celu przeprowadzenia stosownej akcji serwisowej: dealerzy Nissana dokonają kontroli dokręcenia śruby mocującej koła kierownicy, a w razie potrzeby dokręcą ją odpowiednim momentem.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. - Oddział w Polsce (adres: Al. Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa; tel.: 0 801 64 77 26; e-mail poland@nissan-services.eu).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Micra