/  /  /  /  / Nissan umacnia pozycję w segmencie małych samochodów [VIDEO]
Nissan Juke

Nissan Juke

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Cena55 900 zł - 101 150 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2104 g/km - 153 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,5 L/100km
 

Nissan umacnia pozycję w segmencie małych samochodów [VIDEO]

Nissan|
null
© Nissan
null

Gama małych samochodów Nissana jest odpowiedzią na potrzeby większości klientów z segmentu B. Łącząc odważną stylistykę i gamę zaawansowanych technologii dostępnych po raz pierwszy w tej klasie aut, zupełnie nowy Note, nowa Micra i najnowsza wersja Nissana Juke tworzą bodaj najbardziej różnorodną ofertę w segmencie B.

Sercem gamy Nissana w segmencie B jest całkowicie nowy Note. Zaprojektowany i stworzony specjalnie z myślą o rynku europejskim, nowy Nissan charakteryzuje się odważną sylwetką nadwozia, jest wyposażony w przełomowe technologie dostępne po raz pierwszy w segmencie B, zwraca uwagę praktycznością i oferuje korzystny stosunek jakości do ceny. Według producenta, auto ma wszystko, aby z powodzeniem konkurować z takimi modelami jak np. Ford Fiesta czy VW Polo.

Stanowiący udane połączenie atrakcyjnego wyglądu i nowoczesnych technologii, nowy Note wprowadza innowacyjne, najwyższej jakości rozwiązania do segmentu małych samochodów. Od Nissan Safety Shield, który łączy w sobie trzy systemy poprawiające bezpieczeństwo i wspomagające kierowcę, po zaawansowany system kamer 360° (Around View Monitor), który zapewnia widok samochodu od góry podczas parkowania, nowy Nissan wytycza standardy w zakresie dostępności wysokiej jakości zaawansowanych technologii.

Nowy Nissan Note z wersjami wyposażenia

Do nowego Note, w ramach kompletnej oferty Nissana w segmencie małych samochodów, dołączyła przebudowana wersja Micry. Model ten szczyci się przeszło 30-letnią historią i liczbą ponad 6 mln sprzedanych egzemplarzy. Ten wynik sprawia, że Micra pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych samochodów japońskiej marki.

Nissan Micra został gruntownie odświeżony, zyskując szereg udoskonaleń zarówno w zakresie stylistyki, jak i rozwiązań technicznych. Dzięki odważnemu wyglądowi przedniej i tylnej części pojazdu, przeprojektowanemu wnętrzu wykończonemu materiałami wyższej jakości oraz zastosowanym nowoczesnym technologiom przydatnym w jeździe po mieście każdego dnia, Micra znacznie zyskała na atrakcyjności.
Jako typowy przedstawiciel marki, Nissan Micra wyposażony jest w szereg innowacji i elementów wykończenia, które mają za zadanie ułatwiać życie i czynić je przyjemniejszym. Micra dostępna jest również z najnowszą wersją systemu nawigacji i komunikacji Nissan Connect, a nowa, rozszerzona gama akcesoriów umożliwia nabywcom dostosowanie pojazdu do swoich preferencji.

Dążenie Nissana do oferowania zaawansowanych rozwiązań technicznych we wszystkich modelach segmentu B jest widoczne także poprzez wprowadzenie do oferty modelu Juke z nowym silnikiem Diesla.

Jednostka opracowana przez partnera Nissana (Renault) wyposażona jest w system Stop/Start oraz w udoskonalony mechanizm napędowy, który gwarantuje lepsze właściwości jezdne i wyższą kulturę pracy. Znacząco zwiększono moment obrotowy (z 240 do 260 Nm) oraz poprawiono parametry systemu doładowania przy niskich prędkościach obrotowych w celu zwiększenia elastyczności i kultury pracy silnika.

Dzięki obniżonemu poziomowi emisji CO2, który wynosi zaledwie 109 g/km, i o 12,5% niższemu zużyciu paliwa, Juke stanowi jeszcze atrakcyjniejszą ofertę dla osób poszukujących małego samochodu, który pozwoli im wyróżnić się w tłumie.
 
Sprzedaż nowego Note rozpocznie się jesienią, zmodernizowana Micra będzie dostępna z końcem lata, a Juke z wspomnianym silnikiem 1.5 dCi jest już dostępny w sprzedaży w całej Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama