/  /  /  /  / Nissan Juke do sprawdzenia w serwisie pod kątem usterki
Nissan Juke

Nissan Juke

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Cena55 900 zł - 101 150 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2104 g/km - 153 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 6,5 L/100km
 

Nissan Juke do sprawdzenia w serwisie pod kątem usterki

UOKIK|
null
© Nissan
null

Jak poinformował generalny importer samochodów marki Nissan w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Nissan Juke mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się rozpocząć stosowną akcję serwisową o charakterze prewencyjnym.

Według ustaleń producenta, w niektórych egzemplarzach Nissana Juke (auta wyprodukowane w okresie od 7 czerwca do 4 lipca 2012) w przypadku otworzenia się poduszki powietrznej kierowcy podczas zderzenia czołowego na jej powierzchni mogą pojawić się małe otwory. Powstanie tych otworów jest wywołane przez wysoką temperaturę gazów kierowanych bezpośrednio z urządzenia napełniania na materiał poduszki powietrznej.

Gazy o wysokiej temperaturze i/lub materiał poduszki powietrznej mogą wejść w kontakt ze skórą kierowcy. Problem ten nie ma jednak wpływu na skuteczność otwarcia poduszki powietrznej kierowcy.

W Polsce omawianą akcją objętych jest 120 samochodów Nissan Juke (patrz TUTAJ).

Generalny importer Nissana skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem może dotyczyć, w celu przeprowadzenia stosownej akcji serwisowej.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. Sp. z o.o. - Oddział w Polsce (adres: Al. Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa; tel. 801 647 726; e-mail poland@nissan-services.eu).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama