/  /  /  /  / Usain Bolt i wyjątkowy Nissan GT-R
Nissan GT-R

Nissan GT-R

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Luksusowe
Cena510 900 zł - 786 000 zł (aktualizacja: 2017-04-24)
Emisja CO2275 g/km
Żużycie paliwa12,0 L/100km
 

Usain Bolt i wyjątkowy Nissan GT-R

null
© Nissan
null

Słynny sprinter Usain Bolt został kilka dni temu posiadaczem wyjątkowego egzemplarza modelu Nissan GT-R w kolorze złotym. Na świecie są tylko dwa takie samochody.

Usain Bolt, znany jako najszybszy człowiek świata, został posiadaczem unikalnej wersji Nissan GT-R Bolt Gold. Samochód został dostosowany specjalnie do stylu jazdy sportowca na podstawie pomiarów zebranych podczas testów, które odbyły się z udziałem Bolta w siedzibie koncernu w październiku ubiegłego roku. Samochód ma karoserię polakierowaną w kolorze złotym, a do tego dochodzi jeszcze biała tapicerka, system audio firmy Bose oraz 10-ramienne felgi aluminiowe Rays, które do swojego samochodu wybrał sam sportowiec.

Samochód został przekazany jamajskiemu sportowcowi jako forma podziękowania za jego pracę w charakterze ambasadora marki Nissan i modelu GT-R.

Drugi identyczny egzemplarz GT-R został pod koniec ubiegłego roku przekazany przez Nissana jako główna nagroda w licytacji, z której dochód zasilił konto organizacji charytatywnej Usain Bolt Foundation.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama