/  /  /  /  / Nissan prezentuje GT-R na rok modelowy 2011
Nissan GT-R

Nissan GT-R

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Luksusowe
Cena510 900 zł - 786 000 zł (aktualizacja: 2017-04-24)
Emisja CO2275 g/km
Żużycie paliwa12,0 L/100km
 

Nissan prezentuje GT-R na rok modelowy 2011

Producent|
null
© Nissan
nullnull

Na rynek wprowadzono nowego Nissana GT-R na rok modelowy 2011, którego sprzedaż rozpocznie się 17 listopada u dealerów Nissana w całej Japonii.

W GT-R na rok modelowy 2011 zwiększono moc i moment obrotowy silnika, obniżono zużycie paliwa, poprawiono właściwości jezdne, odświeżono nadwozie i wnętrze oraz poprawiono własności aerodynamiczne. Samochód jest też wyposażony w nowe koła i ogumienie. Ulepszenia wprowadzone od nowego roku modelowego to w duże mierze część planu ciągłej modernizacji GT-R pod względem wzornictwa, technologii i osiągów, realizowanego od debiutu modelu w grudniu 2007 roku.

Nissan usprawnił też obsługę posprzedażną właścicieli GT-R, dzięki czemu samochód stał się jeszcze atrakcyjniejszy dla klientów.

W tym roku pojawią się także nowe edycje specjalne modelu, w tym przeznaczona wyłącznie do jazdy torowej wersja Club Track oraz ultraekskluzywna wersja Egoist precyzyjnie dostosowana do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Kompletna gama Nissana GT-R na rok modelowy 2011 składa się z następujących wersji: Black Edition, Premium Edition, Club Track i Egoist. Klienci mogą zatem wybrać poziom osiągów i styl dostosowany do ich zróżnicowanych oczekiwań.

Sprzedaż Nissana GT-R z roku modelowego 2011 w Ameryce Północnej, Europie i innych regionach rozpocznie się po lutym 2011 roku. Nissan rozważa także wprowadzenie wersji Egoist w Europie i na Bliskim Wschodzie oraz wersji Club Track w Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama