/  /  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza u Nissana
Nissan Cabstar

Nissan Cabstar

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Akcja przywoławcza u Nissana

UOKiK|

Jak poinformował generalny importer samochodów marki Nissan, niektóre egzemplarze modelu Nissan Cabstar mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano o ogłoszeniu stosownej akcji przywoławczej.

Firma Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. Oddział w Polsce, powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Nissan Cabstar mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano o ogłoszeniu stosownej akcji przywoławczej.

Kampania serwisowa na rynku polskim dotyczy 392 samochodów Cabstar wyprodukowanych od 25 sierpnia 2006 r. do 23 października 2008, które już zostały sprzedane, a także partii 10 sztuk, które mogą trafić do klientów.

W wyżej wymienionych autach zachodzi podejrzenie o ewentualną możliwość wystąpienia usterki dolnego łącznika kolumny kierowniczej. Wada może skutkować brakiem sterowności przednich kół, mimo swobodnego obracania kierownicą.

Klienci, którzy nabyli pojazdy objęte opisaną kampanią naprawczą u polskiego importera marki Nissan lub u jego dealerów, zostaną listownie zaproszeni do serwisu w celu dokonania sprawdzenia pojazdu i w razie konieczności dokonania bezpłatnej naprawy.

Bliższe szczegóły w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Nissan Cabstar