/  /  /  / KADRY | Dorota Pajączkowska PR managerem w Nissanie
Nissan

Nissan

Zmień
Pierwszy samochód, który może zostać uznany za przodka obecnych Nissanów, skonstruowany został w Japonii, w roku 1911 przez Masujiro Tashimoto. Jego nazwa wywodziła się od pierwszych liter imion konstruktorów pojazdu i brzmiała DAT. W roku 1926 wyprodukowany został model o nazwie Datsun. Jako Nissan, przedsiębiorstwo zaistniało po raz pierwszy w 1934 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

KADRY | Dorota Pajączkowska PR managerem w Nissanie

Nissan|
null
null

Z dniem 3 czerwca stanowisko PR managera polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe objęła Dorota Pajączkowska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dorota Pajączkowska związana jest z branżą motoryzacyjną już od ponad 16 lat. Przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję PR managera w firmie Peugeot Polska. Wcześniej zajmowała różne stanowiska w dziale marketingu tej firmy.

W Nissan Sales CEE Dorota Pajączkowska wzmocni dział komunikacji, którego dyrektorem na region Polski, Czech, Słowacji i Węgier jest Krzysztof Kowalski.

Dorota Pajączkowska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama