/  /  /  / Współpraca gdańskiego dealera z Atom Trefl Sopot
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Współpraca gdańskiego dealera z Atom Trefl Sopot

Motor Centrum|
null
© Motor Centrum
nullnullnull

W ramach współpracy między firmą Motor Centrum a sopockim klubem Atom Trefl Sopot dwa modele marki Mitsubishi przekazane zostały do użytku siatkarek.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Mistrzowska marka spod znaku trzech diamentów towarzyszyła siatkarkom podczas całego sezonu. W trójmiejskiej hali Ergo Arena również kibicie mogli zapoznać się z ofertą firmy Motor Centrum dzięki ekspozycjom organizowanym w trakcie wszystkich rozgrywanych spotkań.

Dodatkowo podczas jednego z meczów przeprowadzony został konkurs, w ramach którego hostessy rozdawały ulotki z pytaniami dotyczącymi oferty Motor Centrum. Zadaniem uczestników było udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe oraz zaproponowanie hasła reklamowego dla Motor Centrum.

Nagrodą w konkursie był weekend z samochodem wybranym z gamy oferowanej przez gdańskiego dealera.

Wybór sopockiego klubu nie był przypadkowy: drużyna w poprzednim sezonie wywalczyła złoty medal mistrzostw Polski. W tym sezonie zadaniem stawianym przed sopockimi "Atomówkami" była obrona zdobytego tytułu.

Niestety, po pierwszych dwóch spotkaniach finałowych sytuacja nie przedstawiała się korzystnie dla sopockich siatkarek. Trójmiejska drużyna zafundowała swoim fanom ogromną dawkę emocji. Siatkarki dwukrotnie uległy drużynie Tauron Dąbrowa Górnicza, by później doprowadzić do remisu i ostatecznie w tie-breaku potwierdzić swój wysoki poziom i obronić tytuł mistrzyń Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama