/  /  /  / Witryna Mitsubishi Pajero Sport już działa
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Witryna Mitsubishi Pajero Sport już działa

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Ruszyła właśnie nowa witryna internetowa z kompendium wiedzy na temat Mitsubishi Pajero Sport. To pierwsza w Polsce strona dedykowana nowemu modelowi, która umożliwia sprawdzenie dostępności wybranego auta i jego rezerwację przez internet.

Ciekawostką jest specjalny zegar odliczający czas do pierwszej dostawy tych samochodów oraz licznik pokazujący, ile sztuk wspomnianego modelu jest jeszcze dostępnych w sieci autoryzowanych dealerów marki Mitsubishi Motors w Polsce.

Podczas gdy do pierwszej dostawy Mitsubishi Pajero Sport do Polski zostało tylko 5 dni, na nowej stronie pajerosport.pl można już obejrzeć wszystkie dostępne w Polsce konfiguracje i kolory, a także w łatwy i niezobowiązujący sposób zarezerwować swój wybrany model w odpowiednim kolorze oraz zapisać się na jazdę testową.

Nowa witryna internetowa pozwala na sprawdzenie dostępności modelu wybranego przez klienta i założenie rezerwacji na to auto. Następnie taka informacja jest przesyłana do wybranego dealera Mitsubishi, który kontaktuje się z klientem w celu przeprowadzenia jazdy próbnej i sfinalizowania transakcji.

Za pomocą nowej witryny można także dobrać zestaw terenowych akcesoriów, odpowiadający sposobom użytkowania auta przez danego klienta, co pozwoli na planowanie wypraw daleko poza utartymi szlakami.

Nabywcy mogą skorzystać z jednego z gotowych zestawów markowych, terenowych akcesoriów o nazwie Heavy Duty, Extreme i Utility, oferowanych w atrakcyjnej cenie i objętych 3-letnią gwarancją producenta. Istnieje także możliwość stworzenia swoich własnych kompletów spośród wszystkich pozycji, oferowanych w ramach trzech gotowych pakietów.

Nowa witryna w plastyczny sposób przedstawia dane techniczne, wymiary i parametry terenowe, systemy bezpieczeństwa oraz najważniejsze cechy samochodu, a także opisuje sposób działania zaawansowanego systemu napędu na 4 koła Super Select 4WD, umożliwiającego jazdę w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości po każdej nawierzchni.

Klienci znajdą tu także zdjęcia sylwetki i wnętrza samochodu oraz filmy i fotografie Mitsubishi Pajero Sport w terenie. Jedna z funkcji witryny umożliwia pobranie katalogu tego pojazdu.

Limitowana seria Pajero Sport, która za kilka dni wjedzie do polskich salonów, jest propozycją dla aktywnych kierowców, którzy szukają pojazdu z obszernym, komfortowym wnętrzem i ponadprzeciętnymi parametrami terenowymi. Mitsubishi wyposażono w system napędu na 4 koła Super Select 4WD, turbodoładowany silnik Diesla o mocy 178 KM połączony z 5-biegową przekładnią manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynią biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym.

Polska jest jedynym krajem Unii Europejskiej, w którym jest oferowany ten model. Mitsubishi Pajero Sport jest dostępny w dwóch wersjach w cenie 137 990 zł oraz 159 990 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama