/  /  /  / Test sześciu vanów z przyczepą
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Test sześciu vanów z przyczepą

ADAC|
null
© Ford
null

Niemiecki ADAC przeprowadził kolejne testy porównawcze samochodów nadający się do ciągnięcia przyczepy. Spośród sześciu wybranych do badania modeli (Ford Galaxy i S-MAX, Volkswagen Sharan, Peugeot 807, Kia Carnival oraz Mitsubishi Grandis), notę „dobrą” uzyskały oba samochody z niebieskim owalem na masce, natomiast wszystkie pozostałe - „zadowalającą”.

Żaden z sześciu wyżej wymienionych modeli nie zdołał jednak niemieckich specjalistów w pełni do siebie przekonać. W testach posłużono się 1600-kg przyczepą kempingową, oceniając pojazdy w takich kategoriach jak komfort i stabilność jazdy, zużycie paliwa oraz pokonywanie wzniesień o danym kącie nachylenia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama