/  /  /  / SUV w dużo niższej cenie przez internet
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

SUV w dużo niższej cenie przez internet

MMC|
null
© Mitsubishi
null

Ruszyła właśnie strona internetowa, dzięki której po raz pierwszy w Polsce klienci będą mogli uzyskać znaczącą zniżkę 9 000 zł przy zakupie Outlandera, rezerwując auto wyłącznie przez internet. W przedsięwzięciu bierze udział pięć autoryzowanych stacji delerskich Mitsubishi.

W przedsięwzięciu biorą udział placówki z Mitcar z Warszawy, Plichta z Gdyni, Gezet z Gorzowa Wielkopolskiego, Auto Centrum Lis z Kalisza oraz firma Agromax z Elbląga.

30 modeli Outlander z napędem na dwie osie i benzynowym silnikiem o pojemności 2,4 litra i mocy 170 KM jest dostępnych wyłącznie u tych dealerów, jednak na życzenie klientów, którzy zarezerwują samochód przez internet (PATRZ TUTAJ), zakupiony pojazd będzie dostarczony w wyznaczone miejsce na terenie kraju.  

Formalności związanych z zakupem auta klienci będą mogli dokonywać bezpośrednio u wybranych dealerów biorących udział w programie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama