/  /  /  / Ruszyła strona nowego Mitsubishi Outlandera
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ruszyła strona nowego Mitsubishi Outlandera

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Potencjalni klienci zainteresowani produkowanym w Japonii modelem Mitsubishi Outlander nowej generacji mogą znaleźć pełną informację na jego temat na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej.

Wspomniana strona, będącej częścią witryny mitsubishi.pl, ma za zadanie dostarczyć informacji na temat najważniejszych cech nowego Outlandera, którego konstrukcja jest nie tylko innowacyjna, bezpieczna i przestronna, ale także zapewnia niezawodność, komfort i niskie spalanie.

Klienci znajdą tu m.in. informacje na temat trzech innowacyjnych systemów bezpieczeństwa dostępnych w nowym aucie, systemu napędu na 4 koła Eco 4WD, oszczędnych silników, systemu zachęcającego do oszczędnej jazdy oraz układu Auto Stop & Go i nowych automatycznych przekładni.

Witryna w przystępny sposób opowiada o przestronnym i bogato wyposażonym wnętrzu z pojemnym bagażnikiem, dwustrefową klimatyzacją, kamerą cofania, nawigacją i systemem nagłośnienia Rockford Fosgate oraz elektrycznie otwieranym bagażnikiem.  

Nowy Mitsubishi Outlander oferta modelowa z cennikiem

Strona prezentuje ciekawy wybór zdjęć nowego Outlandera, daje także możliwość umówienia się na jazdę próbną.

Na witrynie mitsubishi.pl można również pobrać katalog samochodu i akcesoriów, listę wyposażenia nowego Outlandera i cennik tego modelu.

Warto podkreślić, że nowy Outlander jest dostępny z 4-letnią gwarancją do 300 000 km z możliwością przedłużenia jej do 5 lat.

Do końca października nowy Outlander pojawi się we wszystkich salonach dealerskich Mitsubishi w Polsce. We wszystkich placówkach klienci będą mieli możliwość umówienia się na jazdę testową.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama