/  /  /  / Przegląd przed zimą w Mitsubishi
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Przegląd przed zimą w Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Zbliżający się sezon zimowy to czas będący zarówno dla kierowców, jak i samochodów najtrudniejszym okresem użytkowania w trakcie całego roku. Na drogach robi się ślisko, a niskie temperatury wpływają na ujawnianie się różnego rodzaju niedoskonałości powstałych w trakcie eksploatacji samochodów w sezonie letnim.

Dlatego lepiej sprawdzić, czy samochód jest dobrze przygotowany do takich warunków i nie zawiedzie naszego zaufania w chwili, gdy potrzebujemy go najbardziej. Z myślą o potrzebach i komforcie klientów polski oddział Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych dealerów przygotował zimową akcję przeglądową trwającą do 14 grudnia.

W ramach kampanii specjaliści w autoryzowanych stacjach obsługi Mitsubishi Motors przeprowadzają kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu, dokonując sprawdzenia 35 newralgicznych punktów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonują kontroli stanu akumulatora poprzez sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz pomiaru prądu rozruchu i prądu ładowania.

Koszt takiego kompleksowego przeglądu przed zimą wynosi jedynie 99 zł.

Każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie takiego przeglądu w swoim samochodzie, otrzyma także upominek w postaci maty ochronnej na szybę przednią.

Odwiedzając autoryzowany punkt serwisowy, klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wszystkie części potrzebne do ewentualnych napraw wynikających z przeprowadzonego przeglądu w ramach zimowej akcji przeglądowej w następującej wysokości:
- samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji): 10% zniżki
- samochody w wieku 3-5 lat: 15% zniżki
- samochody w wieku 5-8 lat: 20% zniżki
- samochody w wieku powyżej 8 lat: 25% zniżki
- akcesoria i gadżety: 15% zniżki
- oryginalne akumulatory: 25% zniżki
- ewentualna naprawa, koszt robocizny: 10% zniżki

Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 8-letnich i starszych.

Ponadto, kupując bagażniki dachowe/boxy Thule lub Taurus klienci mogą liczyć na 8% zniżki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama