/  /  /  / Polscy klienci najchętniej wybierają Mitsubishi ASX w kolorze…
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polscy klienci najchętniej wybierają Mitsubishi ASX w kolorze…

null
© Mitsubishi
null

…czarnym Black Metallic. Na ponad 5 900 samochodów Mitsubishi ASX, jakie do tej pory zostały sprzedane na polskim rynku, omawiany lakier ma udział prawie 32%.

Jeszcze dwa inne lakiery nadwozia, oferowane w gamie Mitsubishi ASX, mają równie znaczący udział w ogólnej sprzedaży. Są to odpowiednio kolory Granite Brown Metallic (udział na poziomie 26%) oraz Titanium Grey Metallic (21,5%).

Cennik Mitsubishi ASX

Udział pozostałych kolorów w łącznej sprzedaży ASX-a nie jest już tak znaczący. Najlepiej wypada pod tym względem lakier Cool Silver Metallic, na który przypada udział rzędu 5,2% oraz Kawasemi Blue Metallic i Orient Red Metallic, na które przypada po około 4,5% sprzedaży na rynku polskim.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama