/  /  /  / Nowy salon Mitsubishi w Krakowie
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy salon Mitsubishi w Krakowie

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

W Krakowie otwarto właśnie salon i serwis Mitsubishi Motors o nazwie Auto Krak. Nowoczesny i przestronny obiekt zlokalizowano przy głównej arterii komunikacyjnej miasta, zaledwie 7 km od centrum.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Auto Krak działa na lokalnym rynku motoryzacyjnym już od 15 lat. Obiekt o łącznej powierzchni 1500 m2, usytuowany przy ulicy Jasnogórskiej 105, mieści przestronny salon i serwis mechaniczny z 7 stanowiskami. Nową placówkę zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku trzech diamentów.
 
Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi, a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów markii: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do dyspozycji różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Auto Krak przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Nowoczesny serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Auto Krak posiada nowoczesną i ekologiczną lakiernię oraz blacharnię. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Klienci firmy Auto Krak mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking na 25 samochodów.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 40 salonów sprzedaży i 46 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama